Yaratıcı Çocuk Festivali
4 Haziran 2022
10:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Ülkemizin en büyük çocuk ve aile organizasyonu olan Yaratıcı Çocuk Festivali, aile boyu eğlence için herkesi, 4-5 Haziran’da  KüçükÇiftlik Park’a bekliyor.

100’ün üzerinde birbirinden kaliteli  etkinliğe ev sahipliği  yapacak Yaratıcı Çocuk Festivali; dopdolu içeriğiyle ülkemizin en kapsamlı Çocuk Festivali olma özelliğini taşıyor.
Festival Yaratıcılığı geliştiren Sanat Atölyeleri, kocaman alanlarda kurulan Enerji Farkındalığı, Ekoloji, Tasarım, Bilim ve İleri Dönüşüm atölyeleriyle, 30’un üzerinde konser ve eğlencili Show’a ev sahipliği yapacak. Festival Korteji, Mim Sanatçıları, Jonglörler, Balon Katlama Sanatçıları, Yüz Boyama Köşeleri, Sihirbazlar ve önemli markaların Stand Etkinlikleriyle KüçükÇiftlik Park’ta benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor olacak.

Sunay Akın, Dr.Özgür Bolat, Şermin Yaşar, Ceyda Düvenci, Prof.Dr.Ayşe Bilge Selcuk, Prof.Dr.Bedirhan Üstün gibi  seçkin konuklar söyleşileriyle ebeveynlerle buluşacak.

Faber Castell ana sponsorluğundaki Yaratıcı Çocuk Festivali’nde  Enerjisa, Pınar Kido, Bahçeşehir Koleji, İstek Vakfı, Nestle, Ozmo, Redoxon, Dore Music, Carrefoursa, Tüvturk, Aptamil, Hipp, Beko, Dimes ve NTV gibi önemli markalar sponsor olarak yer alıyor.

Ülkemizin en büyük ve en kapsamlı açık hava festivaline hepinizi bekliyoruz…

Festival Programı detayları için www.yaraticicocukfestivali.com’u ziyaret edebilirsiniz.