Hemen girişimizde bulunan İspark Otopark’ını ya da 100 m. ilerimizde bulunan Şişli Evlendirme Dairesi’nin otoparkını kullanabilirsin. Otoparklarda rahatça yer bulabilmen için yola erken çıkmanı öneririz.

Kadınlar tuvaletinde 16, erkekler tuvaletinde 4 kabin ve 11 pisuarla ile birlikte 1 adet engelli tuvaletimiz yer alıyor. Ancak tüm gün süren etkinliklerde ve yoğun katılımlı festivallerde organizasyon şirketlerine Mobil Wc ile destek yapmalarını öneriyoruz. Ayrıca söylememize bile gerek yok ama siz etkinliklerin tadını rahatça çıkarabilin diye WC’lerimiz etkinlikler boyunca düzenli olarak temizleniyor.

KüçükÇiftlik Park’ta, hem URU hem de diğer organizasyon şirketlerinin etkinliklerine yer veriyoruz. Tüm etkinliklerimizde stand kiralamayla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsin. Sana en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin ol!

Mobil cihazlarından fotoğraf ve ya video kaydı alabilirsin. Ancak maalesef etkinliklerimizde profesyonel çekim için akreditasyon yaptırman gerekiyor. Akreditasyon için basın sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Çektiğin fotoğraf ve videolara bizi etiketlemeyi unutma! 🙂

Elimizden geleni yapacağımızdan hiç şüphen olmasın. Güvenlik ve temizlik ekipleri tarafından alanda bulunan eşyalar, etkinlik bitiminde KüçükÇiftlik Park’a teslim ediliyor. Kayıp eşyan için bize hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında 0212 231 30 45 numaralı ofis telefonumuzdan,  [email protected] adresinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsin.

Ailemizde birbirinden sevimli 5 köpek, 2 kedi olmak üzere toplamda 7 üyemiz bulunmakta ve onların varlıklarıyla mutlu olmaktayız. Fakat kendi güvenlikleri için her etkinliğe evcil hayvan ne yazık ki kabul edemiyoruz. Dostlarınızla beraber keyfini çıkarabileceğin etkinlikleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeni öneririz.

Alanımız yapısı gereği düzdür. Ayrıca KüçükÇiftlik Park ve KüçükÇiftlik Bahçe girişlerimizde rampa mevcuttur. Ancak istediğin takdirde asistan hizmeti alabilirsin. Asistan hizmeti almak için iletişim bilgilerini [email protected] adresine e-mail atman yeterli. Ayrıca, engelli tuvaletimizi kullanmak için asistanının sana yardımcı olacağından şüphen olmasın.

Üzgünüz ama güvenlik önlemleri nedeniyle etkinlik alanına giriş yapıldıktan sonra tekrar giriş-çıkış yapılamıyor. Etkinliklerimizdeki bileklik uygulamasıysa sadece alan içerisindeki geçiş noktalarında geçerli. Fakat merak etme, alan içerisinde yiyecekten içeceğe, aradığın pek çok şeyi bulabilirsin.

İçin rahat olsun! Etkinliklerimizdeki katılımcı sayısına oranla KüçükÇiftlik Park girişinde ambulans ve bazı etkinliklerimizde ambulansa ek olarak alan içerisine sağlık noktası bulunduruyoruz.

Hem de oldukça! Özel güvenlik firması tarafından sağlanan güvenlik hizmetinde alanımız hem içeriden hem de dışarıdan çevreleniyor. Tekrar hatırlatmamızda fayda var, Küçükçiftlik Park içerisine hiçbir şekilde kesici, delici, yanıcı ya da patlayıcı alet sokulmuyor.

En pratik yöntem olarak Biletix üzerinden almanı öneriyoruz. Bunun yanı sıra çoğu etkinliklerimizde kapıdan bilet temini de mümkün. Fakat unutma, biletlerimizin her an tükenme ihtimali var. O yüzden biletini etkinlikten önce Biletix üzerinden almanı tavsiye ediyoruz. Üzülmeni istemeyiz. ?

VIP alanımızın (bazı etkinliklerde Deluxe Lounge olarak geçer) düzeni ayaktadır. Sahneye bakıldığında alanın sağ tarafında ve yukarıda kalan VIP alana giriş ve alanın düzeni etkinliklere göre değişiklik gösterebilir. Fakat değişmeyen tek bir şey var, o da çok eğleneceğin!

Yaş sınırı etkinlikten etkinliğe değişiklik gösterebilir ama öğrenmek oldukça kolay. Biletix’ten ilgili etkinlik sayfasına gir ve etkinlik kuralları kısmına tıkla. Yaş sınırı bilgisinin orada yer aldığını göreceksin. Kapıda bir sorun olmaması için bu bilgileri bilet satın almadan önce mutlaka kontrol etmeni öneririz.

Ekim 2010’da Lunapark malzemeleri taşındı ve KüçükÇiftlik Park şu anki haline, yani senin için her türlü etkinliğe hizmet verebilen etkinlik merkezine dönüştürüldü. Lunapark’ımız şu anda olmasa da aynı eğlence anlayışı devam etmekte.