Wonder Village İstanbul 2023 – Akşam Seansı – Kalben – Güneş Özgeç
9 Aralık 2023
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

İstanbul, yeni günlere, hayallere, zevklere ve eğlenceye olan yolculuğumuzun yeniden başlangıcı olan 2024’ü, Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı Wonder Village ile karşılayacak.

Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla geçtiğimiz yıl çok sevilen Wonder Village, bu yıl 1-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta pazartesi hariç her gün misafirlerini ağırlayacak.

Atlıkarıncadan buz pateni pistine, dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu yeme içme alanlarından hediyelik alışveriş stantlarına ve özel dekorlara kadar her şeyiyle muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatacak olan Wonder Village’da yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerin yanı sıra her hafta sonu en sevilen yıldızların konserleri de gerçekleşecek.

Kalben
2022 yılında Türkiye’nin ilk kendi romanı olan albümünü yayınlayan ve bugüne dek 5 albüme, sayısız tekli ve düete imza atan Kalben, 9 Aralık Cumartesi akşam seansında Wonder Village kapsamında KüçükÇiftlik Park sahnesinde!

Güneş Özgeç
Hem tümüyle kendine ait besteleri hem de birçok farklı sanatçıyla işbirlikleriyle tanınan Güneş Özgeç, 9 Aralık Cumartesi akşam seansında Wonder Village kapsamında KüçükÇiftlik Park sahnesinde!