Wonder Village İstanbul 2023 – Akşam Seansı – Jakuzi – Kardelen
22 Aralık 2023
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

İstanbul, yeni günlere, hayallere, zevklere ve eğlenceye olan yolculuğumuzun yeniden başlangıcı olan 2024’ü, Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı Wonder Village ile karşılayacak.

Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla geçtiğimiz yıl çok sevilen Wonder Village, bu yıl 1-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta pazartesi hariç her gün misafirlerini ağırlayacak.

Atlıkarıncadan buz pateni pistine, dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu yeme içme alanlarından hediyelik alışveriş stantlarına ve özel dekorlara kadar her şeyiyle muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatacak olan Wonder Village’da yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerin yanı sıra her hafta sonu en sevilen yıldızların konserleri de gerçekleşecek.

Jakuzi

Post-punk ve synth-pop müzikleriyle İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan Jakuzi, 22 Aralık Cuma akşam seansında Wonder Village kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta!

Kardelen

Yerli R&B ve alternatif pop sahnesinin genç yıldızı Kardelen, 22 Aralık Cuma akşam seansında Wonder Village kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta!