Red Bull Jukebox Sahnesi | Dolu Kadehi Ters Tut
22 Eylül 2023
19:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Red Bull Jukebox Sahnesi, interaktif bir konser deneyimi ile Türkiye’de ilk kez müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Söylenecek şarkıların ve tarzlarının seyirciler tarafından oylama ile belirleneceği bu konserde sahne Dolu Kadehi Ters Tut’un olacak.

Red Bull’un müzikseverlere yepyeni bir konser deneyimi yaşattığı global müzik etkinliği Red Bull Jukebox Sahnesi, Türkiye’de ilk kez 22 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek. Seyircinin, sahne alan sanatçının söylediği parçalardan, şarkının söylendiği tarza ve sahne alacak konuklara kadar söz sahibi olabileceği Red Bull Jukebox Sahnesi’nde son yılların en yetenekli alternatif rock gruplarından biri olan Dolu Kadehi Ters Tut sevilen şarkılarını, daha önce hiç duyulmamış yeni tarzlarında hayranları ile buluşturacak.

Red Bull Jukebox Sahnesi’nde izleyiciler, etkinlik öncesinde sosyal medyadan ve RedBull.com üzerinden online olarak katılacakları oylama sistemiyle ve etkinlik esnasında canlı oylama sistemiyle de bu şovun bir parçası olurken, diledikleri şarkıları farklı tarzlarda dinleyebilecekler.

Sen bu deneyimin bir parçası olmak istiyorsan şimdiden yerini ayırt.