Pinhâni – Eda Baba – Yangın
25 Eylül 2021
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Pinhani ile KüçükÇiftlik Park’ta Dünyadan Uzaklaşıyoruz!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park pandeminin etkilerini müzikle silmeye devam ediyor. Son dönemlerin en sevilen alternatif rock müzik gruplarından Pinhani, bu dünyadan uzaklaşıp, şehrin stresinden kurtulmak isteyen sevenleriyle KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak. Konser, SoldOut Event ve URU işbirliğinde gerçekleşecek.

Pinhani, 2004 yılında kurulan ve tüm müzik camiasının diline dolanan Dünyadan Uzak teklisinin yanı sıra ilk albümlerinden günümüze kadar en sevilen şarkılarından oluşan bir konser verecek. Vokalde Sinan Kaynakçı, gitarda Akın Eldes ve Eray Polat, Klavye, bas gitarda Selim Aydın, davulda Hami Ünlü’nün yer aldığı grup son olarak pandemi döneminde evde kaydettikleri yeni şarkılar ve eski şarkılarından oluşan Küçük Bi Evde adlı albümlerini dijital platformlarda yayınladı.

Akşamın açılışını ise çok yakın zamanda ikinci teklileri “Geri”yi yayınlayan Türkçe rock müziğin yeni ve sağlam ekiplerinden Yangın yapacak. Çıkış parçaları “Sen” ile rock müzik severlerin dikkatini çekmeyi başaran Yangın, yeni teklileri “Geri” ile isimlerinden söz ettirmeye devam ediyor.

Hemen ardından ise sosyal medya ağları üzerinden şarkılarını yayınlayan bağımsız müzisyenlerden Eda Baba sahneye çıkacak. Samimiyeti esas alan yorumlama üslubuyla seslendirdiği şarkılarla özellikle Youtube’da büyük beğeni toplayan müzisyen, son dönem yayınladığı “Deli Divane”, “Dilek Taşı”, “Çaresizim” gibi şarkıların yanında “Sabret”, “Yangın Yeri” gibi en sevilen teklilerini sevenleri için seslendirecek.