Olduğu Gibi Sunar: Levent Yüksel
8 Eylül 2022
21:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Bahçe Sahne
Google Maps

Türkçe pop müziğin en güçlü yorumcularından Levent Yüksel, geçmişten günümüze klasikleşmiş şarkılarıyla 8 Eylül Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe sahnesine konuk olacak! Yerli müziğin en güçlü seslerini, şehrin güzel insanlarıyla buluşturan KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri kapsamında sahneye çıkacak olan Levent Yüksel, yıldızların altında, bahçenin püfür püfür ve samimi ortamında İstanbulluları şarkıları ve benzersiz sesiyle mest edecek. URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te!

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri, 2019’dan bu yana yerli ve bağımsız müzik sahnesinin en iyi isimlerine yer veriyor. Yemyeşil huzurlu bahçe ortamıyla şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak bir kaçış noktası sunan KüçükÇiftlik Bahçe’de İstanbullular çimlerin üstünde iyi müziğin, lezzetli yiyecek ve içeceklerin, açıkhavanın tadını çıkarıyorlar.

Pop müziğin efsane seslerinden Levent Yüksel, KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar kapsamında 8 Eylül Perşembe akşamı vereceği konserde müzikseverlerin dinlemeyi de söylemeyi de çok sevdiği şarkıları seslendirirken KüçükÇiftlik Bahçe’de nostalji ve aşk rüzgârları esecek. Başarılı müzisyen Bu Gece Son, Ya Sonra, Ayrılmam, Kadınım, Medcezir, Tuana, Karaağaç, Bi’ Daha, Zalim gibi klasiklerin yanı sıra büyük beğeni toplayan arabesk albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’dan seçtiği şarkıları da hayranlarıyla bir ağızdan söyleyecek.

1993 yılında çıkardığı ilk albümü Med Cezir’le Türkçe pop tarihinde sarsılmaz bir yer edinen Levent Yüksel, 1997 yılında çıkardığı Bi’ Daha teklisiyle o yılın en çok satan şarkıcısı oldu. 2004 yılında çıkardığı Uslanmadım albümüyle gönüllerde bir kez daha taht kuran başarılı sanatçı, kadın sanatçıların seslendirdiği eski şarkıları yorumladığı Kadın Şarkıları albümünü 2006’da, çocukluğundan bu yana dinlediği arabesk şarkıları aslına sadık kalarak yorumladığı albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ise 2017’de yayımladı. Toplam 9 stüdyo albümüyle müzik dünyasına damgasını vuran Levent Yüksel, yıllar içinde çizgisini hiç bozmadan sevenleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te!