Kaan Tangöze / Can Gox / Nilipek
16 Ekim 2019
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Bahçe
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar!

İyi muzik dinlemek icin Bahce de buluşmaya devam ediyoruz.

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe, Ekim ayı boyunca açık alanlara veda etmek istemeyen İstanbulluları, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların sıcacık performanslarıyla buluşturacak. Haftanın ortasında küçük bir mola vermek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’nin olduğu gibi konseptiyle gerçekleşen konserlerinde stres atacak.

Kaan Tangöze, Can Gox ve Nilipek. KüçükÇiftlik Bahçe sahnesinde buluşacak.

KüçükÇiftlik Bahçe konser serisinde 16 Ekim Çarşamba akşamı sahneyi dingin sesini dinlerken kendimizi iyi hissettiren, Havada Bir Hinlik Var’ şarkısıyla tanıdığımız Nilipek. açacak. Ardından som yillarda bolca verdigi performanslardaki tarzini Anadolu Blues olarak tanımlayan Can Gox enerjimizi biraz yükseltecek. 16 Ekim akşamının kapanışını ise rock müzik denilince ilk akla gelen isimlerden Kaan Tangöze yapacak. Kendi evindeymişçesine olduğu gibi gerçekleştireceği solo performansı ile %100 Müzik’in ritmi tüm şehri saracak. 

 Kış mevsimi henüz kapımızı çalmamışken, tatlı sonbahar akşamları KüçükÇiftlik Bahçe’de yaşanacak. 

Yoğun geçen haftanın stresini çimenlere uzanıp atmak, haftanın ortasında bir mola vermek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak! KüçükÇiftlik Bahçe’de her şey olduğu gibi; yıldızların altında dans etmek, çimlere serilmek, sevdiklerinle iyi vakit geçirmek içinden geldiği gibi…  

URU organizasyonu ile gerçekleşecek KüçükÇiftlik Bahçe konserleri Ekim ayı boyunca devam edecek.