Hey! Douglas – Kerkayas
15 Ağustos 2021
16:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Bahçe
Google Maps

Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar: Hey! Douglas ile kesintisiz devam ediyor!

Uzun süredir mekanların kapalı olması nedeniyle akşamlarını evde geçirmek zorunda kalanlar, açık havada eğlenmeyi özleyenler, doyasiya dans etmek isteyenler KüçükÇiftlik Park’ta buluşmaya devam ediyor. KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar sahnesine bu kez 15 Ağustos Pazar akşamı Hey! Douglas çıkacak. Akşamın açılışını ise Türkçe ve yabancı parçaları farklı bir yorumla sentezleyen Kerkayas yapacak.

Kapı açılışının 16:00 olduğu konser öncesinde KüçükÇiftlik Park’a gelenler yüzdeyüz müziğin, açık havanın ve yeşilin tadını çıkarıp haftanın yorgunluğunu geride bırakacak.

Yekte, Ayva Çiçek Açmış, Ölem Ben, İkimiz Bir Fidanın gibi klasiklere yaptığı coverlerla tanınan Hey! Douglas, vurmalı ve üflemeli enstrümanların eşliğinde çalacağı canlı setiyle KüçükÇiftlik Bahçe’de keyifli bir akşamüstü geçirip yalın ayak dans etmek isteyenlerle buluşacak.

Hey! Douglas’dan önce ise sahneye 2014 yılından beri, çok sevdiğimiz Türkçe nostaljik parçalarla yine en aşina olduğumuz yabancı parçaları iç içe geçirerek ortaya muhteşem müzik kokteylleri çıkaran Kerkayas çıkacak.