Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest 2022
14 Eylül 2022
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosu Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest, 7. Yılında Küçükçiftlik Park’ta!

Unutulmaz gazino kültürünü bugüne taşıyan Yeni Bi’ Fest’te 14 Eylül’de Kenan Doğulu ve Emel Sayın rüzgârı esecek!

Her yıl birbirinden önemli isimlerin sahne aldığı Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest, 7. yılında Kenan Doğulu ve Emel Sayın’ın eşsiz yorumlarıyla hayat bulacak.

Gazino kültürüne uygun oturma düzeni ve Hilton’un lezzetli menüsüyle izleyicilere yine unutulmaz bir deneyim vaat eden Yeni Bi’ Fest’te, Kenan Doğulu ve Emel Sayın tüm gece sürecek performansı ve düetleri ile sahne alacaklar.

Katılımcılara meze, müzik ve muhabbet dolu unutulmaz bir deneyim yaşatacak bu özel geceyi kaçırma!

Bilet fiyatları nedir?

Kategori 1 – 4 kişilik masa – 6000 TL
Kategori 1 – 2 kişilik masa – 3000 TL

Kategori 2 – 4 kişilik masa – 4800 TL
Kategori 2 – 2 kişilik masa – 2400 TL

Kategori 3 – 4 kişilik masa – 3600 TL
Kategori 3 – 2 kişilik masa – 1800 TL

Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest 2022’in içeriği nedir?
Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest, gazino kültürüne uygun oturma düzeni ve lezzetli menüsüyle, modern bir gazino deneyimi sunmaktadır. Kenan Doğulu ve Emel Sayın’ın tüm gece sürecek performansları ile sahne alacak. Bilete dâhil olan menü içeriğinde karışık meze tabağı, ana yemek (et yemeği), tatlı ve meyve ikramları ile sınırsız içecek bulunmaktadır.

Bilete neler dahildir?
Bilete Meyhane Menüsü ve konser dahil olup menü içeriğinde karışık meze tabağı, ara sıcak,ana yemek (et yemeği), tatlı ve meyve ikramları ile sınırsız içecek bulunmaktadır. Etkinlik sırasında başka bir ücret ödenmemektedir.

Biletix’ten bilet nasıl alacağım? İçerik nedir? İçeride ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
Biletix web sitesi ya da biletix mobil uygulaması üzerinden bilet alabilirsiniz. Biletinizi uygulamadaki cüzdan içerisinde kare kod olarak tutabilir veya e-posta adresinize göndereceğimiz pdf formatındaki dosyayı yazdırarak basılı olarak kullanabilirsiniz. Bilet fiyatlarına her şey dahildir. Ekstra ücret ödenmemektedir. Menüde meze tabağı, ana yemek, ara sıcak, tatlı ve meyve ikramları ile sınırsız içecek bulunmaktadır.

Kapıdan bilet satın alabiliyor muyuz?
Etkinlik günü kapıda bilet satışı olmayacaktır. Etkinlik gününden önce biletinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

Masa düzeni nasıl oluyor?
Masa düzeni bilet alım sırasına göre Organizasyon Komitesi tarafından yapılmakta, bilet sahipleri bu düzene göre yerleştirilmektedir.

Masa birleşimi yapıyor musunuz?
Masa birleşimi yapılmaktadır. En fazla üç adet dört kişilik masa birleştirilebilmektedir. Bilet alımı ile birlikte önceden Yeni Bi Fest Müşteri Hizmetleri– 0541 694 25 18 aranarak belirtilmesi gerekmektedir. Masa düzenlenmesi için satılan bilete ait rezervasyon kodu ya da bilet numarasının organizasyon ile mutlaka paylaşılması gerekmektedir. Masa birleşimi yapılabilmesi için biletlerin mutlaka aynı kategoriden alınmış olması ve en az bir gün önceden organizasyona bildirilmiş olması gerekmektedir.

Çocuklar için oyun alanı var mı?
Çocukların girmesi yasaktır. 18 yaş sınırı vardır.

Oturma planını kendimiz seçebiliyor muyuz?
Bileti aldığınız kategoriyle birlikte iki kişilik ya da dört kişilik masa oturma düzeni organizatör tarafından, organizasyon gününde ve bilet alım sırasına göre yapılmaktadır.

Balık seçeneği var mı?
Belirlenen fiks bir menü üzerinden ikram yapılacak olup ana yemek olarak et yemeği verilecektir. Menüde tavuk veya balık seçenekleri bulunmamaktadır.

Mekanın adresi nedir?
KüçükÇiftlik Park – Kadırgalar Yokuşu No:4 Maçka – İstanbul
https://goo.gl/maps/FjuXYUJq2KS2
Kendi aracınızla gelmektense taksi veya toplu taşımayı kullanmanızı öneririz.

Bilet satışında indirim uygulayabilir misiniz?
Bilet satışında indirim uygulanmamaktadır.

Biz 5 kişiyiz masaya bir sandalye eklemek mümkün mü?
Sandalye eklemesi yapılmamaktadır. Taleplerin bilet alımı ile birlikte önceden Hep Yeni Kal Sunar: Yeni Bi’ Fest Müşteri Hizmetleri– 09:00-18:00 saatleri arasında 0541 694 25 18 aranarak belirtilmesi gerekmektedir.

Masa düzenlenmesi için satılan bilete ait rezervasyon kodu ya da bilet numarasının organizasyon ile mutlaka paylaşılması gerekmektedir. Biletlerin mutlaka aynı kategoriden alınmış olması ve en az bir gün önceden organizasyona bildirilmiş olması gerekmektedir.

Biletimi iade edebilir miyim?
Bilet iadesi sadece organizasyon tarafından etkinlik günü veya saati değiştirilirse ya da etkinlik iptal olursa yapılmaktadır.

Sosyal rezervasyon nedir?
Sosyal rezervasyon seçtiğin kategorideki bir masa için bilet aldığında, başkası için başka bir masaya rezervasyon yaptırabilme özelliğidir. Rezervasyon bilgisi SMS olarak gider. Rezervasyonu yaptırdığınız masa aynı gün saat 23:59’a kadar tutulur. Rezervasyon yaptırdığınız kişi aynı gün içerisinde bu masayı satın almazsa, masa yeniden satışa açılır. Rezervasyon süresi bilet satışlarındaki talebe göre değiştirilebilir.

Sandalye için sosyal rezervasyon yaptırabilir miyim?
Bilet satışı sadece masa için yapılmaktadır. Sosyal rezervasyon özelliği sandalye için değil, masa için kullanılabilir.

Oturma planını nereden görebiliriz?
Biletix üzerinden görebilirsiniz.

Vegan meze seçeneği mevcut mu?
Hilton İstanbul Bosphorus’un geceye özel hazırladığı meze çeşitlerimizden; kırkağaç kavunu, deniz baklası ile dereotlu fava, Tokat yaprağında ekşili ve vişneli sarma, Gaziantep ezme, mevsim meyveleri vegan meze çeşitlerimizdir ve hepsi masanıza servis edilecektir.

Vejetaryen menünüz var mı?
Tam olarak vejetaryen bir menümüz yok fakat sizleri düşünüp geceye özel hazırlamış olduğumuz; Hatay Zahterli Ezine Beyaz Peynir, Antakya Usulü Humus, Kandıra Yoğurdu ile Haydari, Hatay Babagannuş, Peynirli Malatya Kuru Kayısı, Kavulca Dövme Salata, Susamlı Gevrek, Egeden Otlu Börek ve Hiltonpare gibi meze, ara sıcak çeşitlerimiz menümüzde yer almaktadır.

Organizasyon saat kaçta başlıyor?
18.30’da kapı açılışımızı gerçekleştireceğiz.

Bu yıl İzmir için organizasyonunuz var mı?
Bu yıl için organizasyonumuz İstanbul’da gerçekleşecektir.

Festivalin bu yıl veya önümüzdeki yıl tekrarı olacak mı?
Festivalimiz her yıl bir kere yapılıyor, bu yıl içinde festivalimizin tekrarı olmayacaktır.

Festivalde çift olma zorunluluğu var mı?
Çift olma zorunluluğu yok, fakat satışa sunulan masalarımız 2 veya 4 kişilik masalardır. 1 veya 3 kişilik masa satışımız yoktur.

Kategoriler neye göre ayrılmaktadır? Menü içerikleri farklı mı?
Kategoriler, tamamen sahneye yakınlık ve uzaklığa göre ayrılmaktadır. Menü içeriklerinde hiçbir fark yoktur.

Saat kaça kadar sürecek bilgi alabilir miyiz?
Etkinliğimiz 23.55’e kadar sürecektir.