Genç Bi Şenlik ’16
30 Ekim 2016
13:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Yılın en genç festivali; “Genç Bi Şenlik’16”, 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta…

“Genç Bi Şenlik ‘16 ‘nın sürprizi Duman…

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı. Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, ve birçok sevilen grup ve sanatçının sahne alacağı “Genç Bi Şenlik ‘16” 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Modüler Sanat Organizasyon ve URU Group işbirliği ile düzenlenen, organizasyonunda lise öğrenci birliklerinin aktif rol aldığı, 21 yaş üstünün katılmadığı tek etkinlik olan “Genç Bi Şenlik ‘16” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor. Büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapan şenliğin ikincisi için geri sayım başladı. Geçen yıl İstanbul genelinde bir çok liseden 8 bin öğrencinin katıldığı şenliğe bu yıl da katılımın yüksek olması bekleniyor.

“Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı.

30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek “Genç Bi Şenlik ‘16”da bu yıl yine ünlü gruplar sahne alacak. Sunuculuğunu Mesut Süre’nin yapacağı ve gün boyunca yüksek temponun düşmeyeceği şenlikte, sevilen gruplar Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, Adamlar, Gürcan Ersoy ve Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmaz ise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Teknoloji, Spor ve Kültür-Sanat istasyonlarında turnuvalar, ünlü yazar, oyuncu ve sporcularla söyleşiler ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile gençlerin eğlence dolu bir gün geçireceği “Genç Bi Şenlik ‘ 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta…

– Vip bilet’e özel koleksiyon Genç Bi Şenlik Tshirt’ü, Toz Boya ve Bez çanta alabileceklerdir.- Vip bilet sahipleri çantalarını etkinlik günü etkinlik alanından alabileceklerdir. – Etkinliğin üst yaş sınırı 21’dir. 21 yaş ve üzeri giremez.- Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.- Etkinlik düzeni ayaktadır.- Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.  – Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.- Etkinlik, her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.- Etkinlik alanına yiyecek içecek girişi yapılmamaktadır.- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.- Satın alınan biletlerin iadesi ve değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.- Etkinlik mekanında giriş-çıkış yapılmamaktadır. Giriş yapan misafirler çıkmak istediklerinde tekrar bilet alarak içeri girmek zorundadır.