%100 Akustik: Feridun Düzağaç – Hüsnü Arkan
4 Mart 2022
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Feridun Düzağaç ve Hüsnü Arkan %100 Akustik Şarkılarıyla KüçükÇiftlik Park’ta!

KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde düzenlenen %100 Akustik serisi İstanbulluları “iyi ve sakin müzik”le mest etmeye devam ediyor.

%100 Akustik serisi kapsamında duygulara tercüman olan besteleriyle rock müziğin eskimeyen isimlerinden Feridun Düzağaç’ın KüçükÇiftlik Park kış sahnesinde vereceği konserde Alev Alev, F.D., Lavinia gibi klasikleşen şarkılarını seslendirecek. Profesyonel müzik hayatında 30 yıla yaklaşan şarkıcı, besteci, söz yazarı ve aranjör Feridun Düzağaç son olarak Nisan 2021’de, eski albümlerinden 7 şarkıyı İsimsiz Orkestra ile birlikte yeniden yorumladığı ve bir üçlemenin ilk albümü olan Sakin’i dinleyicilerle paylaştı.

Konserin açılışını ise, Türk müziğinin en özgün ve önemli seslerinden müzisyen, besteci ve yazar Hüsnü Arkan yapacak. 1991’de Bir Yalnızlık Ezgisi adlı ilk solo albümünü çıkaran Arkan, 1993’te vokalist, söz yazarı ve besteci olarak katıldığı Ezginin Günlüğü grubundan 2010 yılında ayrıldı. Solo albümlerinin yanı sıra teklilerini de müzikseverlerle buluşturmaya devam eden Hüsnü Arkan, KüçükÇiftlik Park’ta en sevilen eski ve yeni şarkılarının akustik versiyonlarından oluşan bir seçki seslendirecek.

Organizasyon, URU ve Art-İst Organizasyon.