Benim Festivalim 2018
20 Ekim 2018
13:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Bu festival senin festivalin… Festival URU organizasyonuyla 20 Ekim Cumartesi günü yine şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve 21 yaş altı gençlerin heyecanla beklediği Benim Festivalim’de Teoman, Edis, Aleyna Tilki, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Ekin Beril ile eğlence doruğa ulaşacak.


İlk yılında 8 bin gencin katılımıyla büyük başarı yakalayan ve gençlerin vazgeçilmez festivalleri arasına giren “Benim Festivalim”, yerli sahnenin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan geniş line-up’ı, eğlenceli, eğitici ve öğretici atölye programları, teknoloji ve spor alanları, ilham verici söyleşileri ve sosyal sorumluluk projeleri ile bu yıl yine gençlere unutulmaz deneyimler yaşatacak. 

Geçen yıl Duman, Büyük Ev Ablukada, Flört, Son Feci Bisiklet gibi çok sevilen isimlerin sahne aldığı festivalin konser programı bu yıl yine dopdolu.   

Türk rock müziğinin en başarılı şarkıcı – söz yazarlarından Teoman, Çok Çok, Dudak gibi parçaları, muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis ve Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek’le kırılması zor rekorları kıran, dünya izlenme listelerine adını yazdıran Aleyna Tilki ‘Benim Festivalim’ de hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atacak. 

Alternatif rock müziğin mütevazi grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler ve internet üzerinden paylaştığı kısa ve etkili cover’larıyla dinlemeye doyamadığımız Ekin Beril ise festival sahnesinin açılışını yapacaklar. 

Gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında “kendin yap” atölyeleri, color-up aktivitesi, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye ile kodlama ve 3D tasarım atölyesi, aerobik jimnastiğin Türkiye’deki genç ve başarılı ismi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, doğanın önemini ve nasıl koruyabileceğimiz hakkında bilgiler verecek eğitmen ve doğa bilimci Serdar Kılıç ve sürpriz isimlerle söyleşiler yer alacak. Ülkenin en büyük gençlik festivali olan ve URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.