%100 Music Sunar: Park’ta Rock – Adamlar – Jakuzi – Hedonutopia
12 Eylül 2021
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Park’ta Rock Sahnesinde Bu Kez Adamlar, Jakuzi ve Hedonutopia Var!

Şehrin rakipsiz etkinlik merkezi KüçükÇiftlik Park’ta %100 Music Sunar: Park’ta Rock konserleri Eylül ayında da devam ediyor.

Alternatif Türkçe Rock müziğin son dönemdeki en iyi gruplarından biri olan Adamlar, 12 Eylül akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinde yer alacak. Vokal ve elektrik gitarda Tolga Akdoğan, elektronik gitarda Gürhan Öğütücü, bas gitarda Berat İşçioğlu ve davulda Berkan Tilavel’den oluşan ve 2013 yılında kurulan grup son albümü Dünya Günlükleri’ni iki yıl önce yayınladı. Şimdilerde yeni albüm çalışmaları içerisinde olan Adamlar sevilen şarkılarıyla KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşacak.

Adamlar’dan önce ise 2016 yılında kurulan Jakuzi sahne alacak. Fantezi Müzik albümleriyle yurtdışında pek çok önemli festivalde yer alan grup, yeni EP’leri Açık Bir Yara’yı City Slang Records etiketiyle bir ay önce yayınladı. Jakuzi, vokalde Kutay Soyocak, davulda Can Kalyoncu, bas gitarda Meriç Erseçgen ve gitar ile synth’te Ahmetcan Gökçeer’den oluşuyor.

Akşamın açılışını ise geçen yıl son albümü “Beyaz Durak”ı müzikseverlerle buluşturan Türkçe alternatif müzik grubu Hedonutopia yapacak. Fırat Külçek ve Kerem Feyzi ikilisi tarafından 2008 yılında İzmir’de kurulan Hedonutopia, özgün tarzıyla beğeni topluyor.