Goran Bregoviç

Goran Bregoviç

08 EKİM 2010
CUMA /

08.10.2010

Balkan Müziğinin efsane ismi Goran Bregović, uzun bir aradan sonra 8 Ekim Cuma akşamı Charm Music organizasyonu ile Maçka Küçükçiftlik Park’ta sevenleriyle buluşuyor!
Tüm İstanbul konserleri kapalı gişe olan ve akıllardan çıkmayan müzikleri ile Goran Bregović ve The Wedding&The Funeral Band muhteşem repertuarlarıyla sevenlerini unutulmayacak bir müzik ziyafetine davet ediyor.
Emir Kustirica imzalı  “Çingeneler Zamanı”, “Arizona Rüyası” ve “Yeraltı” gibi filmlerin klasikleşmiş müziklerine imza atan Goran Bregovic, 8 Ekim akşamı, müzik hayatına sığdırdığı 21’in üzerinde albümünün en güzel parçaları ile İstanbullulara keyifli bir gece yaşatacak.
Sırp bir annenin ve Hırvat bir babanın oğlu olarak 1950 yılında Saraybosna’da dünyaya gelen Goran Bregović, Balkanlar’ın geleneksel müziğini, günümüz teknikleriyle sunarak büyük bir dinleyici kitlesi edinmiştir.
Ülkemizde Sezen Aksu’nun Düğün ve Cenaze albümünün müziklerinin bestecisi ve birlikte verdikleri konserler ile tanınan Goran Bregović, yurtdışında yaptığı film müzikleri ile Balkanların en önemli bestecileri arasında gösteriliyor.
Etkinlik detayları
                                                                  Kapı açılış : 19:00
Goran Bregovic and The Wedding&The Funeral Band : 21:00
Biletler: Biletix ve Etkinlik Günü Kapıda
Normal: 78 TL
VIP: 165 TL
Yukari