Tune In Festival
11 Eylül 2022
14:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

İstanbullular sonbaharda festival özlemini Tune In Festival ile KüçükÇiftlik Park’ta giderecek!

Müzikseverleri eşsiz sesiyle büyüleyen, One Day/Reckoning Song, Different Pulses gibi benzersiz bir çok şarkıyla tanıdığımız  Asaf Avidan TUNE IN Festival’da!

Şehrin merkezi, etkinliklerin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park, 11 Eylül Pazar günü TUNE IN Festival ile sınırsız dansa ve eğlenceye kucak açacak! URU ve Epifoni’nin ortak organizasyonuyla gerçekleşecek TUNE IN Festival, özlenen festival coşkusunu şehrin ortasına taşıyarak İstanbulluların sonbaharına damgasını vuracak.

Yaz tatilinin ardından şehre dönüşü müzikle kutlamak ve şehrin tadını festival heyecanıyla yaşamak isteyenler, 11 Eylül 2022 Pazar günü TUNE IN Festival’da bir araya gelecek. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen festivalde, alternatif rock’tan folk ve blues’a uzanan geniş bir janrda müzik icra eden ve insanı şaşırtacak derecede özgün bir sese sahip olan İsrailli müzisyen Asaf Avidan sahne alacak. Festivalde yer alacak diğer sanatçılar ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Sonbaharın ılık rüzgârı eşliğinde, özlediği şehir eğlencesine yeni ve özel anılar eklemek isteyenlere benzersiz bir deneyim sunacak olan TUNE IN Festival, şimdiden KüçükÇiftlik Park’ın festival klasiklerinden biri olmaya aday.