Şanışer ft. Sokrat / Contra / Allame
10 Ekim 2019
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Bahçe
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar!

İyi müzik ve güzel insanlar KüçükÇiftlik Bahçe sahnesinde!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe, Ekim ayı boyunca açık alanlara veda etmek istemeyen İstanbulluları, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların sıcacık performanslarıyla buluşturacak. Sonbaharın son günlerini Bahçe’nin samimi ortamında; güzel müzik, iyi yiyecek içecek ve harika insanlarla olduğu gibi geçirecek olan müzikseverler serinin devam edeceği ilkbaharı iple çekecek.

10 Ekim Perşembe akşamı Şanışer ft. Sokrat St, Contra ve Allâme ile hip-hop ve rap müzik severler açık havanın keyfini yaşayacak. 

Türk rap müziğin sevilen ismi Allâme enerji dolu sahne performansıyla 10 Ekim Perşembe günü KüçükÇiftlik Bahçe sahnesini açarken, Kibir ve Tavşan isimli şarkılarıyla tanınan ve Yerden Yüksek albümüyle yükselişini sürdüren Contra yerimizde duramayacağımız saatler yaşatacak. Gecenin kapanışını ise 17 şarkıcı ile birlikte çıkardığı ‘susamam’ isimli şarkısı ile son günlerin en çok konuşulan rapçilerinden Şanışer ve Sokrat St gerçekleştirecek.

Kış mevsimi henüz kapımızı çalmamışken, tatlı sonbahar akşamları KüçükÇiftlik Bahçe’de yaşanacak. 

Yoğun geçen haftanın stresini çimenlere uzanıp atmak, haftanın ortasında bir mola vermek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak! KüçükÇiftlik Bahçe’de her şey olduğu gibi; yıldızların altında dans etmek, cimlere serilmek, sevdiklerinle iyi vakit geçirmek içinden geldiği gibi…  

URU organizasyonu ile gerçekleşecek KüçükÇiftlik Bahçe konserleri Ekim ayı boyunca devam edecek.