Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark
3 Ekim 2021
12:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Tüm geliri barınaklara bağışlanacak olan Pet11 Fest X KüçükÇiftlik Bark 3 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta!

KüçükÇiftlik Park, Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com’un evcil hayvanlara özel markası pet11 desteğiyle bu defa kapılarını can dostlarımız yararına düzenlenen bir festival için açıyor! Cem Adrian, Can Gox, Eskitilmiş Yaz ve Aybüke Albere’nin sahnede olacağı, URU organizasyonu ile gerçekleşecek pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark etkinliğinin bilet satışından elde edilen tüm gelir, hayvan barınaklarına mama ve kulübe olarak bağışlanacak.

Festival kapsamında projenin partnerlerinden olan köpek eğitmeni Berker Arslan ve ekibi BAC Team, köpek eğitimiyle ilgili bir atölye çalışması gerçekleştirecek. Hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konu üzerine alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşi ve atölye çalışmaları gün boyunca devam edecek. Ayrıca barınaklarla sağlanan iş birliği sayesinde, dileyen katılımcılar festivalde hayvan sahiplenme hakkında detaylı bilgi sahibi olacak.

Sanatçılar bu kez hayvan dostları için sahnede olacak!

Pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark festival ruhu, sevilen sanatçıların vereceği konserlerle tamamlanacak. Kendine has duruşu ve güçlü yorumuyla müzik dünyasının en özel isimlerinden biri olan Cem Adrian en sevilen şarkılarını bu defa can dostlarımız için seslendirecek. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Adrian, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziğiyle yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Festival sahnesini renklendirecek diğer isimler ise Can Gox, Eskitilmiş Yaz ve Aybüke Albere olacak. İlk olarak, besteleri ve performansıyla başarı basamaklarını hızla tırmanan genç müzisyen Aybüke Albere sahneye çıkarak özellikle sosyal medyada ilgiyle takip edilen şarkılarını seslendirecek. Sava Savaş (vokal), Barış Can Uç (klavye-gitar-vokal), Abdullah Uyumaz (gitar), Durukan Çoban (bas gitar), Alper Akdoğan’dan (davul) oluşan yeni nesil müzik gruplarından Eskitilmiş Yaz’ın ardından ise sahneyi, yaptığı müziği “Anadolu blues” olarak tanımlayan ve genç yaşta başladığı profesyonel müzik yaşamında hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Can Gox alacak.