Kalben / Asli Gökyokuş / Kahraman Deniz
17 Ekim 2019
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Bahçe
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar!

Sonbahar esintileri eşliğinde sakin ve naif müzik keyfi KüçükÇiftlik Bahçe’de

 

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe, Ekim ayı boyunca açık alanlara veda etmek istemeyen İstanbulluları, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların sıcacık performanslarıyla buluşturacak. Haftanın ortasında küçük bir mola vermek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’nin olduğu gibi konseptiyle gerçekleşen konserlerinde stres atacak.

 

Sevsem ve Suç Mahali şarkılarıyla adını çokça duymaya başladığımız Kahraman Deniz ve gitari 17 Ekim akşamı KüçükÇiftlik Bahçe sahnesini açacak. Türk rock müziğinin en güçlü kadın vokalleri arasında yer alan Aslı Gökyokuş ise uzun süren sessizliğinin ardından piyasaya sunduğu “Dünya” albümünden en yeni şarkılar ve hafızalardan silinmeyen en sevilen şarkıları ile %100 Müzik’in keyfini yaşatacak. 17 Ekim akşamı yıldızların altında serin sonbahar akşamının tatlı esintileri eşliğinde pek sevdigimiz Kalben’in naif sesinden dinleyeceğimiz şarkılarla sonlanacak.

 

Yıldızların altında, çimlerin üstünde bir akşam…

Yoğun geçen haftanın stresini çimenlere uzanıp atmak, haftanın ortasında bir mola vermek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak! KüçükÇiftlik Bahçe’de her şey olduğu gibi; yıldızların altında dans etmek, çimlere serilmek, sevdiklerinle iyi vakit geçirmek içinden geldiği gibi…  

  

URU organizasyonu ile gerçekleşecek KüçükÇiftlik Bahçe konserleri Ekim ayı boyunca devam edecek.