Islandman – Kaan Düzarat – Kozmonotosman – Akın Sevgör
16 Eylül 2020
18:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe, sevenlerini çıplak ayak dans etmeye davet ediyor!

Şehrin yoğun stresinden kaçmak isteyip hafta içi soluklanmak isteyen İstanbullular 16 Eylül akşamı KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de %100 müziğin keyfini yaşayacak. Elektronik müziğin alternatif DJ’leri, DJ setinin başına geçerek her şeyin olduğu gibi sunulduğu KüçükÇiftlik Bahçe’nin güzel insanlarını yıldızların altında çimenlerin üstünde çıplak ayak dans etmeye davet edecek.

Şehrin ortasında çimenlerin üstünde dans etmek serbest…

Klasik müzik ve elektronik müziği harmanlayan Akın Sevgör 16 Eylül akşamı DJ setinin açılışını yapacak. Hemen ardından Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserlerini elektronik müzikle modernize eden Osman Başaran, müzik severlerin onu tanıdığı ismiyle Kozmonotosman KüçükÇiftlik Bahçe’nin çimenlerini dans pistine çevirecek. Ayakların yerden kesileceği muhteşem DJ akşamında 3. sırada DJ setinin başına Kaan Düzarat geçerek bizleri başka zamanlara ve başka coğrafyalara doğru götüreceği solo bir performans gerçekleştirecek. Elektronik yapılar ve etnik ritimleri gitar sesleri ve şamanik öğelerle birleştiren Islandman ise müzikseverleri çimenlerin üzerinde çıplak ayak dans ettireceği bir set list ile 16 Eylül akşamının kapanışı yapacak.

URU organizasyonuyla %100 müzik ile güzel insanları bir araya getiren KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri yaz ayları boyunca devam edecek.