Gripin – Yüksek Sadakat – İkiye On Kala – Beyefendi
12 Ağustos 2020
18:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar, 12 Ağustos’ta kaldığı yerden devam ediyor!

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe, açık havanın özlemini duyan İstanbullular için konser serisine yeniden başlıyor. Güneşin ruhumuzu ısıtmasıyla birlikte yıldızların altına uzanıp müziği içinde hissetmek isteyen İstanbullular KüçükÇiftlik Bahçe’de %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak. Çıplak ayak dans etmenin serbest olduğu KüçükÇiftlik Bahçe konserleri, 12 Ağustos Çarşamba akşamı Gripin, Yüksek Sadakat, İkiye On Kala ve Beyefendi ile başlıyor.

Gripin, Yüksek Sadakat, İkiye On Kala ve Beyefendi ile Eğlenceye Devam!

KüçükÇiftlik Bahçe’de 12 Ağustos akşamının güzel insanlarını, en bilinen klasikleşmiş rock şarkılarına yaptıkları coverlarla adını duyuran İzmir’in en sevilen gruplarından Beyefendi karşılayacak. Ardından, yine İzmir’den İstanbul’a uzanan hikayesiyle dikkat çeken gruplardan İkiye On Kala sahnede yerini alacak. Yıllara meydan okuyan rock gruplarından Yüksek Sadakat ise anılarımızda yer etmiş unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Gecenin kapanışını ise Gidenin Dostu Olmaz, Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar, Durma Yağmur Durma gibi sevenlerinin hep bir ağızdan söylediği parçalara imzasını atan en sevilen rock gruplarından Gripin yapacak.

URU organizasyonuyla %100 müzik ile güzel insanları bir araya getiren KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri yaz ayları boyunca devam edecek.