Feridun Düzağaç – TNK – Nilipek
10 Eylül 2020
18:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

İyi müzik ve güzel insanlar KüçükÇiftlik Bahçe’de!

Güneşin ruhumuzu ısıtmasıyla birlikte yıldızların altına uzanıp müziği içinde hissetmek isteyen İstanbullular KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşıyor. KüçükÇiftlik Bahçe, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların keyifli performanslarını şehrin güzel insanlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

10 Eylül akşamı %100 Müzik’in ritmi tüm şehri saracak

KüçükÇiftlik Bahçe’nin olduğu gibi konseptiyle yıldızların altında çimenlerin üstünde keyifle gerçekleşen konser serisinde Feridun Düzağaç’ın içimize işleyen buğulu sesinden dinleyeceğimiz şarkıları ile açık havanın tadını çıkarmaya devam edeceğiz.

Yıllar geçse de hafızalardan silinmeyen ‘Yine Yazı Bekleriz’ şarkısıyla akıllarda yer etmiş alternatif rock grubu TNK, en sevilen şarkılarıyla dinleyicilerin karşısında olacak. Dünyanın En Güzel Kokusu ve Aşk Tesadüfleri Sever filmleri için yaptığı müziklerle büyük başarı yakalayan TNK, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği 2019 Eylül ayında yayınlanan ‘Kanatlarımdan Tutma’ albümünden şarkılarla KüçükÇiftlik Bahçe sahnesinde yerini alacak.

Geçtiğimiz yıl performansıyla bizleri mest eden Nilipek. bu sene de sevenlerini üzmeyerek KüçükÇiftlik Bahçe sahnesinde yeniden yerini alacak. 10 Eylül akşamı, sahneyi dingin sesini dinlerken bizi başka dünyalara götürerek kendimizi iyi hissettiren Nilipek. açacak.

URU organizasyonuyla %100 müzik ile güzel insanları bir araya getiren KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri yaz ayları boyunca devam edecek.