Dolu Kadehi Ters Tut – Evdeki Saat
29 Ağustos 2021
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

29 Ağustos Pazar akşamı gençlerin en çok sevdiği yeni nesil gruplardan Dolu Kadehi Ters Tut, KüçükÇiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşacak.

Öncesinde ise Karaköy-Kadıköy sound’undan beslenen alternatif müzik grubu Evdeki Saat sahne alacak. Modüler Sanat ve URU işbirliğinde gerçekleşecek konserde bir arada müzik dinlemeyi, saatlerce dans etmeyi özleyenler KüçükÇiftlik Park’ta mesafeli de olsa adeta pandemi öncesi günlere dönecek.

Vokalist Uğurhan Özay ve prodüktör, gitarist-geri vokal Mürsel Oğulcan Ava tarafından 2014 yılında kurulan Türk alternatif rock müziğinin yükselen ismi Dolu Kadehi Ters Tut, konserde Mart ayında yayınlanan kendi adını taşıyan ilk albümleri “DKTT”den şarkılarının yanı sıra Yapma N’olursun, Karanlık, Yangın, Sevdirmeden Gidemezsin gibi beğenilen parçalarını KüçükÇiftlik Park sahnesinden şehre doğru seslendirecek.

29 Ağustos akşamüstü yüzdeyüz müzik Evdeki Saat ile başlayacak. Anadolu Rock, Indie Rock, Grunge ve Indie Pop sound’ları harmanlayan ve alternatif ruhunu koruyan Evdeki Saat; kitlelerce tanınmasını sağlayan Uzunlar ile Hiç Uyanmasam, Zaman Mekân, Dibine Kadar gibi sevilen şarkılarıyla alternatif müzik takipçilerini akşama hazırlayacak.

Program:

Set List – 18:30

Evdeki Saat – 20:30

DKTT – 22:15