Cem Adrian – Kalben – Murat Yılmazyıldırım
26 Ağustos 2020
18:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

KüçükÇiftlik Bahçe’de romantik bir yaz akşamına hazır olun!

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de yıldızların altına uzanıp %100 Müzik’i içinde hissederek dans etmek isteyen İstanbullular romatizm dolu bir yaz akşamında buluşacak.

Cem Adrian, Kalben ve Murat Yılmazyıldırım ile melankoli tüm şehri saracak…

Sıcak yaz akşamlarının kendini iyice hissettirdiği zamanlarda KüçükÇiftlik Bahçe’de nefes almak isteyen istanbullular 26 Ağustos akşamı Cem Adrian ile buluşacak. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian en sevilen şarkılarını seslendirecek. Geçtiğimiz sezon büyük ilgi gören ve kendi yarattığı tarzıyla bizi derin yolculuklara çıkartarak pek sevdiğimiz bir konsere imza atan Kalben, KüçükÇiftlik Bahçe’nin güzel insanlarıyla bu kez tatlı bir yaz akşamında yeniden bir araya gelecek. 26 Ağustos akşamının sahne açılışını ise kendini düşlerin ressamı olarak tanımlayan Murat Yılmazyıldırım gitarıyla birlikte gerçekleştireceği solo performansı ile yapacak.

URU organizasyonuyla %100 müzik ile güzel insanları bir araya getiren KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri yaz ayları boyunca devam edecek.