%100 Music Sunar: Park’ta Rock – Büyük Ev Ablukada – Fırtınayt
20 Ağustos 2021
18:30
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Büyük Ev Ablukada Fırtınayt ile Park’ta Rock Sahnesinde!

Şehrin rakipsiz etkinlik merkezi KüçükÇiftlik Park’ın kapıları geçtiğimiz hafta %100 Music Sunar: Park’ta Rock ile açıldı. Müzikli günlere duyulan özlemi sona erdiren ve Rock müzik severler için bir klasik haline gelecek olan konser serisi 20-21 Ağustos’ta Büyük Ev Ablukada Fırtınayt ile devam ediyor. Büyük Ev Ablukada Fırtınayt ile aylar sonra ilk İstanbul konserini %100 Music Sunar : Park’ta Rock sahnesinde verecek.

Temmuz ayında #uzakduryakınıma konseptiyle kapılarını açan KüçükÇiftlik Park, sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan İstanbullular için muhteşem bir konser serisi hazırladı. Aylardır misafirlerinin sağlığını düşünerek müziğin sesini kısan KüçükÇiftlik Park’tan yükselen sesler yeniden tüm şehri sarmaya başladı.

İsmini Turgut Uyar’ın bir şiiri olan “Büyük Ev Ablukada”dan alan ve 2008 yılında kurulan alternatif müzik grubu kendilerini “orada burada hava atmak için kullanılabilen, manitalara geceleri şarkıların sözlerini mesaj olarak atabileceğiniz ve hatta müziklerini sevmemenin bile güzel bir şey olabileceği çok çiço bir grup” tanımlıyor.