We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents – AJDA PEKKAN
18 Eylül 2021
20:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

Süperstar Ajda Pekkan İlk Kez KüçükÇiftlik Park Sahnesi’nde!

Pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan, Avrupa’nın en iyi konser mekanlarından biri olan KüçükÇiftlik Park’ta muhteşem bir konsere hazırlanıyor…

Süperstar Ajda Pekkan, 18 Eylül Cumartesi akşamı, KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek etkinlikte muhteşem performansı ile sevenleriyle buluşacak.

Eşsiz repertuarı ve benzersiz şovu ile gerçekleşecek konserde, Ajda Pekkan için özel sahne tasarımı ve görsel sürprizler hazırlanıyor. We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında gerçekleşecek bu muhteşem gecede, Süperstar için mekanın konsepti de tamamen değişiyor. Ajda Pekkan’a özel olarak dizayn edilen KüçükÇiftlik Park, İstanbul’un en elegan mekanına dönüşüyor ve şehirde özlediğimiz kaliteli gece hayatına dönüşü müjdeliyor.

Pandemi koşullarına uygun olarak, her locanın 6 kişi için özel olarak hazırlandığı oturma düzeniyle, 800 kişilik sınırlı sayıda misafirin ağırlanacağı bu özel etkinlik kapsamında, Süperstar Ajda Pekkan ilk kez KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

KüçükÇiftlik Park, kapı açılışından itibaren müziğin susmayacağı, Ajda Pekkan’ın şarkıları ile tüm misafirlerin kendine özel, konforlu locasında gönül rahatlığıyla dans edebileceği bu unutulmaz geceyi, We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında gerçekleştirecek.

Ufak bir hatırlatma, biletinizi aldıktan sonra yerinizi ayırmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın! Rezervasyon Numarası : 0532 268 49 30

Kapı Açılış: 20:00’da,

Biletler Passo’da!