%100 Akustik: Levent Yüksel
9 Nisan 2022
19:00
İstanbul
KüçükÇiftlik Park
Google Maps

KüçükÇiftlik Park’ta Kış Sezonunun Son %100 Akustik Konseri Levent Yüksel ile Gerçekleşecek!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın, İstanbullu müzikseverleri “iyi ve sakin müzik”le mest ettiği %100 Akustik konserleri, Türkçe popun efsane seslerinden Levent Yüksel’in vereceği konserle sona eriyor! Levent Yüksel, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarının akustik versiyonları ile İstanbulluları bir kez daha kendine hayran bırakacak.

Başarılı müzisyen Ya Sonra, Ayrılmam, Kadınım, Medcezir, Tuana, Karaağaç, Bi’ Daha, Zalim gibi klasiklerin yanı sıra büyük beğeni toplayan arabesk albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’dan seçtiği şarkıları da hayranlarıyla bir ağızdan söyleyecek.
1993 yılında çıkardığı ilk albümü Med Cezir’le Türkçe pop tarihinde sarsılmaz bir yer edinen Levent Yüksel, 1997 yılında çıkardığı Bi’ Daha teklisiyle o yılın en çok satan şarkıcısı oldu. 2004 yılında çıkardığı Uslanmadım albümüyle gönüllerde bir kez daha taht kuran başarılı sanatçı, kadın sanatçıların seslendirdiği eski şarkıları yorumladığı Kadın Şarkıları albümünü 2006’da, çocukluğundan bu yana dinlediği arabesk şarkıları aslına sadık kalarak yorumladığı albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ise 2017’de yayımladı. Toplam 9 stüdyo albümüyle müzik dünyasına damgasını vuran Levent Yüksel, yıllar içinde çizgisini hiç bozmadan sahnelerde dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Organizasyon; URU ve Art-İst Organizasyon.