KİRALAMA

KCP-AlternatifKullanim-14

KCP-AlternatifKullanim-13

 

Yaz aylarında 17 bin kişi kapasiteli alanı ile vazgeçilmez bir açıkhava etkinlik merkezi olarak kitleleri eğlence, sanat ve kültürel etkinliklerle buluşturan KüçükÇiftlik Park, kış aylarında da şehrin kapalı etkinlik alanı ihtiyacına cevap vererek başarılı işlere imzasını atmaktadır. Mekan 4 mevsim hizmet veriyor olmasıyla sektörde rakipsiz olma özelliğini uzun yıllardır korumaktadır.

Yaz sezonunda 9352 m2lik ve 17.000 kişi kapasiteli alanın 2000 m2lik çim alan kısmı KüçükÇiftlik Park Bahçe adıyla her türlü etkinlik için alandan ayrı olarak kullanılabilmektedir. 2013-2014 kış sezonu için alanda oluşturulmuş olan kapalı alan 24mx65m ölçüleri, 12mx10m sahnesi ve 4500 kişi kapasitesi ile kış sezonunda da düşlediğiniz organizasyonları gerçekleştirmek için gereken tüm olanakları sağlamaktadır.

ALAN İÇİ HİZMETLER
KüçükÇiftlik Park başta mekanda bulunan localar olmak üzere her türlü demir ve reklam işlerini gerçekleştiren atölyesi ve verdiği extra tedarik hizmetleri ile de fark yaratıyor.

Güvenlik
Bariyer,dedektör,telsiz temini
7/24 Kamera sistemi
Temizlik
Wireless internet
Catering eleman ve teçhizatı
Hostes
Bar / kapı / hostes ekibi ve ekipmanı
Gişe
Kulisler ve Prodüksiyon ofisi
Tuvaletler
Otopark
Vale hizmeti
Vestiyer hizmeti
İlkyardım ve ambulans hizmeti
Hosting
Ses ışık ve görüntü sistemleri
Dekor hizmetleri
Jeneratör
Etkinlik Yönetimi
Elektrik hizmetleri
Branding
Grafik tasarım
Basılı malzeme üretimi
Sahne, podyum, truss, backline
Saha uygulaması ve enstalasyon
Teknik altyapı hizmetleri
Simültane sistemleri
Reji ve görüntü kayıt sistemleri
Etkinlik fotoğraflaması
Destek hizmetler
Çadır, tribün sistemleri

KCP-AlternatifKullanim-15 KCP-AlternatifKullanim-10 KCP-AlternatifKullanim-7

Uygulamalar ve yatırımları ile beklentileri yükselten KüçükÇiftlik Park, katılımcılar,firmalar ve markalar için bir etkinlik merkezinin sunabileceklerini maksimuma çıkartarak etkinlik deneyimini optimize etmeyi, hayatı kolaylaştırmayı, konforu arttırmayı amaçlar.

TEKNİK
Bünyesinde bulunan ses-ışık firması ile dünya standartlarında konferans, truss, sahne ve podyum sistemleri, ses-ışık ve görüntü ekipmanları ve deneyimli ekibi ile her türlü etkinliğin teknik ihtiyaçlarına cevap veren mekan dünyada sadece 12 firmada bulunan L-Acoustics K1 ses sistemini Türkiye’ye getirerek teknik donanımda da farkını ortaya koymaktadır.

LOGO KULLANIMI
KüçükÇiftlik Park logosunun temel renkleri pantone P 45-8 U ve Siyah’tır. Logomuzun renk sistemi elektronik ortamda yada basılı her türlü materyalde kurumsal renklerin değer karşılıklarını belirtecek şekilde CMYK standartlarında oluşturulmuştur. Basılı malzemelerde renk uygulaması kontrol edilirken,kullanılan kağıdın cinsi göz önüne alınmalıdır.

KCP logosunun teknik çizimi aşağıda yer almakta olup; logo çizimde belirtilen şekil ve oranlar dahilinde bir bütündür.
Logo Siyah zemin üzerinde beyaz bordürle, beyaz zemin üzerinde orjinal haliyle kullanılmalıdır. Logonun kullanımında herhangi bir değişiklik yapılamaz.

İSMİN KULLANIMI
KüçükÇiftlik Park ismi yazılı, sözlü yada elektronik ortamda logoda yer aldığı şekli ile kullanılmalı ve telaffuz edilmelidir. Yazılı şekilde kullanıldığında Küçük ve Çiftlik kelimeleri Çiftliğin ‘Ç’ harfi büyük olmak suretiyle bitişik yazılır.
Park için lokasyon verilmek istendiğinde lokasyon ismin ardında yer almalıdır. ( KüçükÇiftlik Park; Maçka gibi)
Etkinlik tanıtım spotlarında ismin doğru kullanımından etkinlik organizatörü sorumludur.
Etkinlikler ile ilgili yapılacak tanıtım ve pazarlama çalışmalarında PARK’ın yazılı onayı olmaksızın hiçbir suretle PARK’ın ibarelerinin halihazırdaki veya gelecekteki logoları kullanılmamalıdır. Hazırlanan görsel tanıtım materyelleri PARK’ın onayına sunulmalıdır.
Logo ve ismin doğru kullanımı etkinlik sözleşmesi dahilinde de yer almaktadır.

 KüçükÇiftlik Park ve URU logo pack

   kcplogo  URU LOGO BEYAZ jpg

 

 KüçükÇiftlik Park fotoğrafları

KCP-AlternatifKullanim-15 KCP-AlternatifKullanim-12 KCP-AlternatifKullanim-11 KCP-AlternatifKullanim-6 KCP-AlternatifKullanim-1 KCP-AlternatifKullanim-2 KCP-AlternatifKullanim-3 KCP-AlternatifKullanim-4 KCP-AlternatifKullanim-5 KCP-Bahce-Gazino

 

Echange d’expériences et de partager une variété d’équipements de fitness et de remise en forme après un long hiver et les festivals, le groupe de jeunes filles qui ont également fixé un objectif pour lui-même: Quelle robe de bal à porter beau. des robes de cocktail  tout ce que vous avez à faire maintenant, c’est de commencer à visiter nos modèles.

twitter