Thin Lizzy 2012

Thin Lizzy 2012

11 KASIM 2012
PAZAR / 21:00

Avea Escape to Music : Thin Lizzy 11 Kasım 2012 Pazar KüçükÇiftlik Park

Efsanevi Rock Grubunun “Thin Lizzy” adıyla son kez çıktığı turnenin duraklarından biri de İstanbul, KüçükÇiftlik Park olacak!

Hard rock ve heavy metal müziğin en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen İrlandalı grup Thin Lizzy 11 Kasım’da 4000 kişi kapasiteli kapalı alanı ile kış etkniliklerine başlıyor olan KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşacak.

3. Avea Escape to Music Konserleri, Thin Lizzy ile devam ediyor.
“Whiskey in the Jar”ı yorumlayış biçimi, “Jailbreak”, “The Boys Are Back in Town” ve “Bad Reputation” gibi parçalarıyla tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup, çift gitar armonisi kullanan ilk hard rock gruplarından biri olarak kabul ediliyor.
43 yıllık kariyerinde birçok unutulmaz canlı performans sergileyen Thin Lizzy Müzik kanalı VH1’nın “Hard Rock’un En Büyük 100 Sanatçısı” listesinde 51. sırada gösteriliyor.
Little Feat ve Bob Seger gibi isimlerden ilham alan grup, 11 Kasım Pazar günü muhteşem sahne performansı ile Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.Müzikseverler, Phil Lynott’ın mirasına duydukları saygıdan ötürü bundan sonraki albümlerini “Thin Lizzy” adıyla çıkarmayacağını açıklayan efsane grubu, belki de son kez izleme şansı bulacak.
Yukari