Rock’n Dark Türkiye Finali

Rock’n Dark Türkiye Finali

02 HAZİRAN 2012
CUMARTESİ /

Rock’n Dark Müzik Yarışması 5 final heyacanıyla devam ediyor. Genç müzisyenlere yeteneklerini keşfetme ve müzik dünyasında yer edinme imkânı sunan yarışmanın büyük finali 2 Haziran Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Organizasyonunu Gece Production’ın yaptığı Rock’n Dark 5 final gününde, tüm müzikseverler rock müziğin en sevilen gruplarından Duman, Melis Danişmend ve TNK’nin konserleri ile coşacak, sürpriz açıkhava etkinlikleri ile gün boyunca keyifli saatler geçirecek. Ayrıca Rock’n Dark’ı

n eski birincilerinden Batı Yakası ve Sade de yıllar önce yarıştıkları sahneye tekrar çıkacak. Saat 14.30 itibariyle başlayacak, festival havası yaşatacak etkinliğin biletleri Biletix üzerinden 30 TL’ye satılacak.Türkiye genelinde 8 bölgede yapılan finallerin ardından internet üzerinden gerçekleştirilen halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucunda finale kalan; Adana birincisi Ahali, İstanbul birincisi Neva ve İzmir birincisi Ozan Buğra Kaya Rock’n Dark 5’in Türkiye birincisi olmak için yarışacak. Birinciyi jüri ve Küçükçiftlikpark’taki katılımcıların oyları belirleyecek.Mehmet Turgut’un objektifinden birbirinden ünlü rock yıldızlarının fotoğraflarından oluşan ve Efes Dark sponsorluğunda yapılan “Rock’n Frame” sergisi ise müzikseverleri rock dünyasında keşfe çıkaracak.
Yukari