Nouvelle Vouge & Walk Of The Earth

Nouvelle Vouge & Walk Of The Earth

25 HAZİRAN 2012
PAZARTESİ / 19:00

25 HAZİRAN 2012

Nouvelle Vague “Dawn of Innocence” müzikal kabaresi ile Pozitif Günler kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta!

Eşsiz bir sahne şove izlemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!
Pozitif Müzik, Haziran ayının son haftasında 25-29 Haziran arası Pazartesi’den Cuma’ya, KüçükÇiftlik Park’ta müzik dünyasının parlayan yıldızlarını “Pozitif Günler” kapsamında ağırlamaya hazırlanıyor. Şehrin ortasında, KüçükÇiftlik Park’ın rahat atmosferinde gerçekleşecek, farklı müzik türlerini barındıracak ve 5 gün sürecek bu konser serisiyle İstanbul’un geceleri hiç olmadığı kadar renklenecek. Pozitif Günler kapsamında 25 Haziran Pazartesi gecesi Fransız grup Nouvelle Vague, özel kabare şovu “Dawn of Innocence” – Masumiyetin Doğuşu- ile karşımızda olacak. Konser biletleri 23 Mart’ta Biletix üzerinden satışa çıkacak!

Jean Charles de Castelbajac Hakkında:
28 Kasım 1949 yılında doğan Fas asıllı ünlü tasarımcı, moda ve tasarım dünyasıyla annesinin kurduğu Ko and Co şirketinde çalışmaya başlayarak tanıştı. 1969’daki ilk moda şovunu Led Zeppelin konseri eşliğinde tanıttı. Yer bezleri, sünger gibi alışagelmişin dışında kullandığı malzemelerle renk kattığı koleksiyon büyük ilgi odağı olmayı başarmıştı. Tasarımlarının yanı sıra çalıştığı isimlerle de ünlenen JC de Castelbajac, bugüne kadar Sex & The City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker’dan, Papa Jean Paul II’e kadar birçok ünlü isim için tasarladığı kıyafetlerle adını duyurdu.
2009’da Paris La B.A.N.K. Galerisi’nde açtığı “Tyranny of Beauty” adlı serginin yanı sıra Londra’nın ünlü Selfridges mağazalarının vitrin tasarımlarını da üstlenerek yeteneklerinin sınırlı olmadığını kanıtladı.

 

Yukari