LMFAO

LMFAO

06 EKİM 2012
CUMARTESİ /

 

Amerika, Avrupa ve elbette Türkiye’de milyonları eğlencenin doruğuna çıkaran, dünyanın en büyük dans müziği ve parti fenomeni LMFAO’nun çılgın ismi Redfoo & Party Rock Crew, 6 Ekim 2012’de Unilifeturkey organizasyonu ile Türkiye’de!Amerikalı elektro pop grubu, 2006 yılından bu yana, tüm dünyada yepyeni bir parti teması başlattı. Yaptıkları müzik, bu parti temasını vurguluyor ve genellikle kendi tarzlarını “parti rock” olarak ifade ediyorlar.

Performansları ile fark yaratan çılgın ekip, aynı zamanda renkli dans videoları ile shuffling dansının da akımını başlattı. Bugüne kadar yaptıkları için ise “Bunlar daha başlangıç, biz müzik tasarımcılarıyız.” diyen sanatçı, daha hareketli ve daha renkli partilerin müjdelerini tüm müzikseverlere duyurdu.

Tüm dünyanın ekranlara kilitlendiği ödül törenlerindeki eşsiz performansları ile, hafızalara kazındılar. Durdurulamaz enerjilerine milyonların sevgilisi olan diğer dünya starları da dahil oldu. David Guetta ile unutulmayan parti şovlarının ardından, Amerikan Müzik Ödülleri’nde Justin Bieber ile olan performansları uzun süre konuşulurken, 2012 Superbowl’da Redfoo’nun Madonna’yı omuzlarında taşıyıp dans ettiği görüntüler ise müzik tarihinde hafızalardan silinmeyecek şovlar arasına yerleşti.

6 Ekim 2012’de Istanbul Küçükçiftlik Park’ta, sürprizlerle dolu, bir an yerinizde duramayacağınız ve gözlerinizi sahneden alamayacağınız, 2012 yazının son ve en büyük partisine şimdiden yerinizi ayırtın! Yüz milyonlar tarafından tıklama rekorları kıran “I’m sexy & I know it” , “Shots” , “Party Rock Anthem” , “Sorry For Party Rocking” ve daha bir çok parçalarını nefes kesen şovlarla canlı dinlemeye hazır olun!

http://www.unilifeturkey.com/
https://www.facebook.com/unilifetr
https://twitter.com/unilifeturkey

6 EKİM İSTANBUL BİLET FİYATLARI
Sınırlı sayıdaki Normal; Sahne Önü ve Deluxe Lounge biletleri tükenmiştir.

16 yaş altı katılımcılar için refakatçi katılımı aranmaktadır. Her yaş cocuk bilete tabidir.
Bilet: 89TL yerine 78TL / İndirimli dönem bileti
Sahneönü Bilet: 250TL yerine 215TL / İndirimli dönem bileti
Deluxe: 365TL yerine 300TL / İndirimli dönem bileti
Deluxe bilet sahipleri sınırsız icki (premium vodka,viski,bira,şarap,rakı,soft drink..) ve snack yiyecek ikramları dahildir.
Catering Hizmetleri Qubbe İstanbul tarafından karşılanmaktadır.Deluxe biletleri ayrıca sahneönüne geçiş imkanına
sahiptir. Sahneönü /Deluxe / Loca biletleri için farklı giriş kapısı mevcuttur.
LOCALAR :
3500TL
*8 kişilik oturma grupları /1 şişe premium vodka + 1 şişe premium viski,açılış soft drinkleri ve çerez/servis dahildir.
İlave kişiler kişi başı: 300TLdir.4 kişiye 1 şişe ilavesi yapılmaktadır.

7 EKİM İZMİR BİLET FİYATLARI
İndirimli Dönem Bilet Fiyatları
Deluxe Lounge – 195 TL
Sahne Önü – 132 TL
Normal – 67TL

Yukari