Lamb Of God

Lamb Of God

17 MAYIS 2010
PAZARTESİ /

17.05.2010

LAMB OF GOD

Kapı Açılış 19:00
Ön Grup 19:30
Konser 21:00

Yıllarca süren bekleyiş gerçek oluyor. Amerika`nın son yıllarda dünya müzik piyasasına armağan ettiği en büyük metal gruplarının belki de başında gelen LAMB OF GOD, Tuborg ana sponsorluğu ve Unirock organizasyonuyla 17 Mayıs 2010 tarihinde tek bir konser için Istanbul`da.

Müziklerini `Pure American Metal` olarak tanımlayan LAMB OF GOD, 2009 yılında Roadrunner ve Epic Records etiketleriyle çıkarttıkları son albümleri `Wrath` sonrasında Metallica`ya Amerika turnesi boyunca eşlik etti. YeniZelanda`dan Güney Afrika`ya, Hindistan`dan Kanada`ya kadar uzanan dünya turnelerinde canlı performanslarıylaonbinlerce müzikseveri kendine hayran bırakan grup, ilk kez Türk fanlarıyla buluşacak.

2007 ve 2010 yıllarında olmak üzere Grammy Ödüllerinde iki kere `En İyi Metal Performansı` dalında aday olan LAMB OF GOD, bugüne kadar Ozzfest ve Download dahil birçok prestijli festivalde sahne aldı.

Bu muhteşem konseri kesinlikle kaçırmamanizi öneriyoruz.

Bir Unirock organizasyonu

– Organizasyon firması organizasyonun programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı v.b. sokmak yasaktır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik alanına yiyecek-içecek maddeleri sokmak yasaktır.

Yukari