KüçükÇiftlik Park’ta Yeniden ‘Gazino Geceleri’ 2013

KüçükÇiftlik Park’ta Yeniden ‘Gazino Geceleri’ 2013

25 EKİM 2013
CUMA / 20:00

1950’lilerde İstanbul’u kasıp kavuran Lunapark, Bebek Aşiyan ve İzmir Göl Gazinolarının deneyimli ekibi “Gazino Geceleri”ni tekrar yaşatmak için hazır! 12 Eylül Perşembe akşamı Bülent Ersoy’un açılışını yapacağı KüçükÇiftlik Park Gazino Geceleri, 19 Eylül’de Seren Serengil’i, 3 Ekim’de Selami Şahin, Yeliz ve Tanyeli’yi, 9 Ekim’de Hülya Avşar’ı ile Fettah Can’ı ve gösterilen yoğun ilgiden ötürü 25 Ekim gecesi Selami Şahin, Oya Aydoğan ve Tanyeli’yi ağırlayacak.

Zeki Müren’in sanat hayatına adım attığı, Hamiyet Yüceses, Behiye Aksoy gibi efsane isimlerin alaturka söylediği KüçükÇiftlik Park, 1950’lerden beri eğlence sektörünün kalbinin attığı mekan. Meraklılarının yıllardır bekledikleri gerçek kır gazinosu; zengin menüsü, sanatı, müziği ve eğlencesi ile KüçükÇiftlik Park’ın yemyeşil Bahçe’sinde 12 Eylül’de başlıyor…

Gazino kültürünün en deneyimli ekibi hazırlıklara başladı. Çiçekçisiyle, ayakkabı boyacısıyla gazino eğlenceleri dönemini bilenler için o günleri yad etme fırsatı sunacak olan KüçükÇiftlik Park Gazino Geceleri’nde, dönemi bilmeyenler de gazino eğlencelerini yaşama fırsatı elde edecek.
Siz de Türk eğlence kültürünün en önemli parçasını yaşamak için bu muhteşem gecelerde yerinizi şimdiden ayırtın! Ufak bir hatırlatma, biletinizi aldıktan sonra masa seçimi için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Bilet alımı ardından Rezervasyon için: 0212 247 39 19

Yukari