Giants Live

Giants Live

17 EKİM 2010
PAZAR /

17.10.2010

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ADAMLARIYLA TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Bugüne kadar 1 milyardan fazla izleyiciye ulaşan GIANTS LIVE, nihayet Türkiye’de!

Dünyanın en önemli güç yarışması olarak kabul edilen World’s Strongest Man’in eleme turu ‘GIANTS LIVE’, farklı ülkelerinin en güçlü sporcularının katılımı ile 17 Ekim 2010 Pazar günü, Küçükçiftlik Park’ta!

İzleyenleri hayrete düşüren, gücün limitlerini zorlayan ve şiddet içermeyen bu muhteşem yarışma, yıllardır dünyanın en büyük şehirlerinde yapıldı, onlarca dünya rekoruna imza attı ve 2010 itibariyle artık her yıl bir ayağı Türkiye’de yapılacak. Devler, dünya finallerine katılma hakkı kazanmak için, birbirinden zor parkurlarda ter dökecekler. Araba kaldırma, 200 kiloluk dünya rekoru denemesi yapılacak olan Apollo Aksı, fıçı taşıma, 400 kiloluk Super Yoke, kütük kaldırma, Husafell taşı ve finalde tabi ki Atlas taşları..

İşte 88 tonluk uçakları bile çekebilen devler:
Dünyanın en güçlü adamı Zydrunas Savickas
Amerika’nın en güçlü adamı Brian Shaw
İngiltere’nin en güçlü adamı Laurence Shahlaei
İngiltere’nin eski en güçlü adamı Mark Felix
İsveç’in en güçlü adamı Johannes Arsjo
Norveç’in en güçlü adamı Richard Skog
Ukrayna’nın en güçlü adamı Konstantin İlin
Bulgaristan’ın en güçlü adamı Stojan Todorchev
İzlanda’nın en güçlü adamı Stefan Solvi Petursson
Romanya’nın en genç güçlü adamı Paul Pirjol

Bu benzersiz güç gösterisini canlı izlemek, rekortmen sporcularla tanışıp resim çektirmek ve ailenizle birlikte spor, heyecan ve eğlence dolu bir gün geçirmek için şimdiden yerinizi alın!

Küçükçiftlik Park’ta kurulacak olan spor kompleksinde, yeme içme alanları, VIP localar, 3500 kişi kapasiteli tribün sistemi, çocuklar için mini Strongman parkurları, aktivite alanları gibi herşey düşünüldü.

Bu eşsiz gösteriyi sakın kaçırmayın…

Yukari