Genç Bi Şenlik’16 2016

Genç Bi Şenlik’16 2016

30 EKİM 2016
PAZAR / 15:00

Yılın en genç festivali; “Genç Bi Şenlik’16” 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta…

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren Türkiye’nin popüler gençlik festivali “Genç Bi Şenlik’ 16”, birbirinden güzel sahne performanslarıyla 30 Ekim’de URU Group ve Modüler Sanat Organizasyon işbirliği ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşiyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen gençlik festivalinde İstanbullu pop-rock grubu Gripin, farklı kitleleri kendilerine hayran bırakan Model, Kafile ve Fener gibi unutulmaz şarkılara imza atan Yüksek Sadakat, Eski Dostum Tankla Gelmiş albümüyle tanıdığımız Adamlar, Sen Üzülme şarkısıyla yeteneğini herkese kanıtlayan Gürcan Ersoy ve alternatif rock müziğin çiçeği burnunda gruplarından Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmaz ise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Gün boyu temponun hiç dinmeyeceği şenliğin sunumunu ise Rock FM’den Mesut Süre yapacak.

Lise öğrenci birliklerinin festival planlamasında görev aldığı, sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin olacağı festivalde liseler arası müzik yarışması da düzenlenecek. 20 yaş üstü katılımcının alınmayacağı şenlikte yer alıp, gönlünce eğlenmek istiyorsan sınırlı sayıda satışa sunulan biletleri kaçırma!

Gün boyu devam edecek aktiviteler:

Liseler Arası Müzik Yarışması:
Teknoloji İstasyonu: Fenomen PC oyuncuları ile oyun turnuvaları ve söyleşiler.
Spor İstasyonu: Turnuvalar, ünlü sporcular ile söyleşiler.
Kültür-Sanat İstasyonu: Yazar ve oyuncu buluşmaları, atölyeler…

– Vip bilet’e Özel koleksiyon Genç Bi Şenlik Tshirt’ü, Toz Boya ve Bez çanta alabileceklerdir.
– Vip bilet sahipleri çantalarını etkinlik günü etkinlik alanından alabileceklerdir.

Yukari