Freshtival 3

Freshtival 3

28 MAYIS 2011
CUMARTESİ /

28 MAYIS 2011

Müziğin ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller’ın düzenlediği, Türkiye’nin en “taze” müzik ve sanat festivali Freshtival, bu yıl 28 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta  gerçekleşecek. Müzik dünyasının yenilikçi ve farklı tarzlarıyla dikkat çeken yerli ve yabancı isimleri, gündüz saatlerinden itibaren Türkiye’nin şehir festivali Freshtival’da sahne alacak.

28 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Freshtival’de dans ve house müziğin ilk dönem öncülerinden kabul edilen, efsanevi İngiliz elektronika ikilisi Leftfield’ın yanısıra, soul müziği günümüze taşıyan enerjik melodileriyle Noisettes, hareketli sahne performansları ve etnik müziği elektronikayla birleştiren tarzlarıyla dikkat çeken İspanyol grup Crystal Fighters ve ilk albümü “Meczup” ile çok kısa sürede on binlere varan bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Can Bonomo sahne alacak.

Kapılarını 14:00’den itibaren müzik severlere açacak olan Freshtival’de yine; müzikle sanat iç içe olacak. Sanatın çeşitli dallarından  taze dokunuşlar geçen sene olduğu gibi katılımcıların yepyeni bir festival deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Müzik dünyasının sıkı takipçileri için müziğe taze dokunuşlar yapan yorumcuların sahne alacağı, Miller tarafından Pozitif ve İKSV’nin işbirliğiyle düzenlenen “Freshtival” ın biletleri 4 Nisan’dan itibaren biletix üzerinden satışa çıkacak.

Freshtival, tazeliği ile bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Yukari