Balkan Soundz Festival Vol.II

Balkan Soundz Festival Vol.II

02 EKİM 2009
CUMA /

2 Ekim 2009

BALKAN FESTIVAL VOL II – SULUKULE EGLENCESİ

İlki gectigimiz Haziran`da duzenlenen Balkan Soundz Festival`in buyuk basarisindan sonra, Balkan Soundz 2, 02 Ekim Cuma gunu bu kez size Roman muziginin en iyi isimlerini sunuyor. Sulukule Roman Orkestrasi, Lapseki Orkestrasi ve Akpence Perkusyon grubu, 500 yillik bir gecmise sahip Sulukule`nin tum eglencesini bu kez sehrin tamorta yerine, Macka`ya tasiyor.

Sulukule Roman Orkestrasi, Sulukule`nin yurumeye baslamadan darbukayla, kemanla, klarnetle tanisan cocuklarindan kurulu. Bu orkestra, bir zamanlar o mahalleden yukselen sesleri butun Istanbul`a ve Turkiye`ye duyurmak icin sahnede. Birkac yil oncesine kadar 3.000`e yakin muzisyenin yasadigi, her evden muzik seslerinin yukseldigi bu mahalle simdi sessizlige gomuldu ancak Sulukule`nin muzigi enkaz altinda kalmayacak ve o unutulmaz sarkilari 26 Eylul Cumartesi gunu tum Macka dinleyecek. Sulukule Roman Orkestrasi`na o gun sahnede Lapseki Orkestrasi ve perkusyon ustasi Yasar Akpence`nin yeni projesi Akpence Perkusyon Grubu eslik edecek.

Balkan Soundz Festival 2 – Sulukule Eglencesi sizi gun boyunca Kucukciftlik Park`in lunapark temali atmosferinde Roman muziginin en iyilerini dinlemeye, yemeye ve icmeye, cilginca dansetmeye, kisacasi sinirsizeglenceye davet ediyor.

Kapı açılış 14:00
Konser düzeni ayaktadır.
Öğrenci biletleri sadece öğrenci kimliği ile geçerlidir.
VIP bilet sahipleri festivali kendilerine ayrilan ozel bir alandan izleyeceklerdir. Bu alanda etkinlik boyunca cesitliikramlar yapilacaktir.
Organizasyon firması organizasyonun programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.
Festival alanındaki ses düzeni geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.
Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı v.b. sokmak yasaktır.
Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Sadece reçeteli ve festival süresince alınması gereken miktar kadar ilaç alana sokulabilecektir.
Festival alanına yiyecek-içecek maddeleri sokmak yasaktır.

Yukari