Athena & Duman Yılbaşı PARTİSİ

Athena & Duman Yılbaşı PARTİSİ

31 ARALIK 2011
CUMARTESİ /

31 ARALIK 2011

KüçükÇiftlik Park, Casio, G-Shock Saatlerinin sponsoru olduğu Yeni Yıl Partisi kapsamında Duman ve Athena konserine ev sahipliği yapıyor. Duman ve Athena, müzikseverlerin yerinde duramayacağı, uzun yıllar boyunca hatırlanacak bir konser için hazırlanıyor.Gece boyunca sürprizlerin de olacağı parti şimdiden büyük ilgi topluyor.

Rock müziğin iki önemli isminin uzun bir aradan sonra ilk kez KüçükÇiftlik Park’ın kapalı kış sahnesinde buluşacağı konser, yeni yılın unutulmaz kutlamaları arasında yer alacak.  Duman ve Athena’nın yeni yıl performansı sabırsızlıkla bekleniyor.

Duman ve Athena yüksek enerjilerine yakışır bir performansla müzikseverlerle buluşacak. Nefes kesici şarkılarıyla müzikseverleri başka boyutlara taşıyan Duman ve Athena, en heyecan verici performanslarından birine imza atarak, yeni yılda KüçükÇiftlik Park sahnesini sallayacak.

Etkinlik için KüçükÇiftlik Park’ın yeni Facebook fan sayfası üzerinden bir de yarışma düzenleniyor. Athena veya Duman şarkısı söyledikleri videolarını sayfa üzerinden paylaşan ve oylamaya açan katılımcılar arasından en çok beğenilen video Athena & Duman konserine çift kişilik davetiye kazanıyor. Ayrıntılar için KüçükÇiftlik Park Facebook fan sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Kapı açılışının 20:30 olduğu parti 21.00’da Öztürk’ün sahneye çıkmasıyla başlayacak. Saat 22.30’da Duman sahne alacak ve müzikseverler Duman ile yeni yıla merhaba diyecek. Konser, 00.45’te sahne alacak Athena’nın şarkılarıyla sabah 04:00’a kadar devam edecek. Konserin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor.

Yukari